ВСТАНОВЛЕНО ВИКРАДАЧІВ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ

Дата: 27.04.2021 10:13

22 квітня до чергової частини ВП 2 ХРУП 1 надійшло повідомлення від робітника Пісочинської ЗОШ про те, що з території міні-стадіону школи викрадено молоді дерева "Туя куля мала" в кількості 3 шт та повідомлення від керівника КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД 2 Харківського району" про те, що з декоративної клумби біля медичного центру були також викрадені хвойні дерева, а саме "Туї смарагд" у кількості 2 шт. В наслідок крадіжки Пісочинській громаді було спричинено матеріальну шкоду на суму біля 2500 грн.

Під час проведення заходів по встановленню злочинців поліцейськими офіцерами громади спільно з СКП ВП 3 ХРУП 1 встановлено осіб, які обґрунтовано підозрюються в скоєнні зазначених злочинів, а також встановлено місце знаходження викрадених дерев. Після проведення слідчих дій майно громади, що стало предметом злочинного посягання, було повернуто школі та медичному центру.

Поліцейський офіцер громади – безпека та впевненість мешканців!

Фото без описуФото без описуФото без опису