Привітання з Днем народження Раїни Ю.І., голови Харківської районної державної адміністрації

Дата: 07.05.2021 06:29

Від щирого серця вітаємо з Днем народження Раїну Юрія Івановича, голову Харківської районної державної адміністрації, Почесного громадянина Харківського району, Почесного громадянина селища Пісочин!

Шановний Юрію Івановичу, у цей святковий радісний день прийміть наші побажання міцного здоров’я та невичерпної енергії у всіх Ваших починаннях і щоденних справах!

Нехай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а доля береже Вашу родину від негараздів і додає сил. Зичимо Вам щастя та благополуччя, тепла й затишку у сімейному колі! Нехай втілюються найсміливіші плани та здійснюються всі сподівання, підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги.