Привітання з Днем народження Безпалої О. В., головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради

Дата: 13.05.2021 06:38

Вітаємо з Днем народження Безпалу Ольгу  Вікторівну, головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна Ольго Вікторівно! У цей святковий день  бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії у всіх Ваших починаннях, родинного тепла та благополуччя! Нехай підтримка колег сприятиме новим професійним досягненням, а любов і злагода у сімейному колі сповнює серце радістю. Зичимо Вам творчого натхнення, здійснення заповітних мрій,  яскравих позитивних вражень і приємних подій щодня!