День Європи в Україні

Дата: 15.05.2021 11:40

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

Президент України Володимир Зеленський у привітанні з нагоди свята зазначив:  "День Європи став для нас чимось значно більшим, ніж тематичні заходи на центральних площах українських міст. Чимось значно вагомішим, ніж просто ярмарок їжі, напоїв, музики та решти атрибутів Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та інших європейських країн". Сьогодні День Європи символізує для нас усвідомлення свого шляху та суспільний вибір на користь фундаментальних принципів і цінностей. Це демократія, свобода, рівність і гідність. Активне громадянське суспільство та прозора влада, підзвітна й підконтрольна йому. Єдині правила гри та правоохоронці й суди, які невідворотно реагують на їхнє порушення. Справедливі податки та відповідальні громадяни, які сплачують їх. Комфортне життя і щасливе майбутнє, рух до якого відбувається хорошими дорогами та чистими безпечними вулицями".

Шановні мешканці Пісочинської громади! Вітаємо Вас зі свято - Днем Європи в Україні!