Привітання з Днем народження Хомут І.М., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 19.05.2021 06:29

Вітаємо з Днем народження Хомут Ірину Миколаївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Ірино Миколаївно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я й успіху у всіх Ваших добрих починаннях! Безмежно вдячні за Вашу нелегку благородну працю, відповідальність та безмежну турботу про своїх підопічних! Нехай Ваше життя буде завжди сповнене радості та любові, у родині панують злагода та добробут, підтримка колег сприяє новим професійним успіхам!