До Дня вишиванки. Березівський старостинський округ

Дата: 19.05.2021 22:50

Напередодні чудового свята  Всеукраїнського дня вишиванки Березівська бібліотека-філія разом зі шкільною бібліотекою Березівської ЗОШ провели народознавчу годину «Барвами веселки світиться вона – моя вишиванка – гарна, як вісна!»  з учнями 2-3 класів.

На початку тематичного заходу присутніх привітав староста Березівського старостинського округу Ігор Олександрович Штода.

Провідний бібліотекар Кліменко Віра Харитонівна розповіла дітям про зародження національного свята – Дня вишиванки.

Маленькі читачі познайомилися зі старовинними предметами домашнього вжитку українського народу.

Народознавча година завершилася веселою фотосесією. Захід подарував дорослим і маленьким учасникам гарній настрій, нові знання, радісні, позитивні емоції.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису