XV Всеукраїнський турнір з нардів серед ветеранських організацій

Дата: 22.05.2021 23:39

22 травня в Пісочинській громаді відбувся XV Всеукраїнський турнір з нардів серед ветеранських організацій, в якому взяли участь 24 команди з Харківської області та різних куточків України.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із почесними гостями: головою Харківської районної державної адміністрації Юрієм Раїною, керуючою справами виконавчого комітету Харківської обласної ради Оксаною Малишевою,  депутатом Харківської обласної ради Любов‘ю Канцедал, депутатом Харківської районної ради Олександром Токаревим, помічником народного депутата Євгена Пивоварова Миколою Дугіним, привітав учасників турніру.

Приємно, що традиції, які склалися багато років тому, живі й досі, що незламний бойовий дух, дружба та підтримка об’єднують людей з усієї країни, незважаючи на час та простір! Сподіваємося  побачити всіх у Пісочинській громаді через рік на черговому турнірі!