Привітання з Днем народження Родіної  О. М., спеціаліста 2 категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради

Дата: 26.05.2021 06:51

Вітаємо з Днем народження Родіну Оксану Миколаївну, спеціаліста 2 категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності  Пісочинської селищної ради!

Шановна Оксано Миколаївно! Від щирого серця зичимо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, гармонії у душі й на серці, благополуччя та достатку в сімейному колі! Бажаємо втілення всіх ідей і задумів, нових професійних успіхів, підтримки та уваги люблячих Вас людей! Нехай доля завжди буде прихильною до Вашої родини! Щастя, миру, творчого натхнення, приємних подій і цікавих зустрічей!