Привітання з Днем народження Савельєва О.В.,  депутата Пісочинської селищної ради, директора  Комунального закладу «ФОК «Мобіль»

Дата: 28.05.2021 06:35

Вітаємо з Днем народження Савельєва Олексія Валерійовича, депутата Пісочинської селищної ради, директора Комунального закладу «ФОК «Мобіль»!

Шановний Олексію Валерійовичу! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання щастя, міцного здоров`я та невичерпної енергії і всіх Ваших справах!

Нехай в оточенні завжди будуть вірні Вам люди, любов, злагода й благополуччя у родині сповнюють Ваше серце радістю, всі плани та ідеї успішно втілюються у життя! Ваш особистий внесок у розвиток Пісочинської громади, активна життєва позиція та небайдужість викликають глибоку повагу, а прихильність до здорового способу життя, любов до спорту й неймовірний оптимізм - взірець для наслідування! Зичимо Вам творчого натхнення, нових досягнень і звершень, сімейного тепла та затишку! Хай всі Ваші мрії і сподівання здійснюються!