«Розвиток волонтерського руху в Пісочинській громаді»

Дата: 28.05.2021 14:58

27 травня в Пісочинському палаці культури та мистецтв відбулася презентація проєкту  «Розвиток волонтерського руху в Пісочинській громаді», який став переможцем у конкурсі  «Волонтерство в громаді», що був оголошений Програмою «U-lead з Європою».

Метою даного конкурсу є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах України для подолання викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

На зустрічі були присутні представники Пісочинської селищної ради, активні мешканці громади, які прагнуть  розширити уявлення про волонтерський рух, спробувати себе у ролі волонтера, сприяти залученню мешканців до життя громади.

Проєктом заплановано проведення школи волонтера, формування волонтерської команди в громаді, а також надання волонтерської допомоги людям, які найбільше цього потребують.

Проєкт реалізується  організацією-виконавцем «Астерікс» за ініціативи Пісочинської селищної ради та завдяки підтримці Програми «U-lead з Європою».

Слідкуйте за новинами проєкту та долучайтесь цієї до благородної справи.Фото без опису