До уваги батьків!

Дата: 07.06.2021 09:17

Ось і настали довгоочікувані літні канікули та діти мають більше часу на дозвілля.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дотримуйтеся правил безпечної поведінки в побуті, знайдіть час на відверту розмову з ними, роз’ясніть їм  важливість та небезпечність води, газу, вогню.

Завжди демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, побутовою хімією, ліками, легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами давайте чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Адже досить часто діти, не замислюючись про наслідки, беруть сірники чи  експериментують із небезпечними речовинами,  що може мати непоправні наслідки.

Запам’ятайте, що саме від ваших настанов і особистого прикладу безпечної поведінки у побуті  залежить благополуччя  нашого підростаючого покоління.

Пам'ятайте, що життя Ваших дітей залежить лише від Вас самих!