Новини благоустрою. Коротичанський старостинський округ

Дата: 14.06.2021 15:55

Продовжуються роботи з благоустрою Коротичанського старостинського округу.

За останній тиждень робітниками відділу благоустрою селищної ради проведений покіс території дитячих майданчиків на вулицях: Квітковій, Горіховій, Центральній (біля Коротичанського ЗДО). Також здійснено покіс переходів з вулиць Матросова й Ощепкова та розпочато відповідні роботи біля пам`ятника.

У Новому Коротичі виконаний покіс трави вздовж доріг, на стадіоні та біля пам`ятника. Робітниками відділу зібрано бросове сміття та вивезене сміття зі Старої Московки.

Для належного облаштування паркувальних місць проведено вирубку порослі чагарників і дерев на вулиці Центральній. Також проведено санітарну обрізку порослі дерев на дитячому майданчику по вулиці Центральній. Гілки вивезені для подальшого дроблення.

На виконання заявок мешканців систематично проводиться заміна ламп вуличного освітлення та ремонт ліхтарів. З турботою про добробут громади!