Участь працівників служби у справах дітей та сім'ї Пісочинської селищної ради, поліцейського офіцера громади у Круглому столі з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії в Харківському районі

Дата: 18.06.2021 22:33

Представник Служби у справах дітей Андрій Стаднік Пісочинської селищної ради разом з поліцейським офіцером громади Антоновим Антоном прийняли участь у круглому столі з питань реалізації державної політики щодо попередження наркоманії в Харківському районі, який відбувся 16 червня в малій залі засідань Харківської райдержадміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва, за участю громадської організації «Громадський рейтинг». Мета заходу - ефективна взаємодія та співпраця громадських та державних організацій у сфері профілактики вживання наркотиків.

У заході також взяли участь поліцейські офіцери громад району, представники ювенальної превенції, відділів освіти, у справах молоді та спорту, відділів праці та соціальної політики, відділів житлового, комунального господарства громад Харківського району, центру денного перебування дітей "Компас" БФ "Благо".

Розглянуті питання створення механізмів співпраці з очищення середовища від реклами наркотичних засобів, профілактики негативних явищ в закладах освіти та молодіжному середовищі, соціальної роботи з сім’ями.

Під час обговорення проблеми представники громадських організацій, благодійних фондів, батьківських рад, державних установ поділились своїм досвідом роботи стосовно проведення профілактичних заходів, спрямованих на боротьбу зі вживанням наркотичних речовин у молодіжному середовищі та домовились про подальшу співпрацю.