Увага! Небезпека на воді!

Дата: 23.06.2021 16:39

Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що безпека дітей на воді забезпечується уважним ставленням до дитини, правильним вибором обладнаного місця для купання, систематичної роз'яснювальної роботою з дітьми про правила поведінки на воді і дотриманням запобіжних заходів.

Купання дітей проводиться тільки під контролем дорослих!

Дорослі зобов'язані не допускати купання дітей у невстановлених місцях, пустощів на воді та інших порушень правил безпеки на воді.

Ділянка для купання дітей повинна вибиратися по можливості у пологого піщаного берега. Дно повинно мати поступовий ухил до глибини двох метрів, без ям, уступів, вільно від водних рослин, корчів, каміння, скла та інших предметів.

Дітям забороняється пірнати з перил, містків, запливати за кордон плавання.

Для купання дітей під час походів, прогулянок, екскурсій вибирається неглибоке місце з пологим і чистим від паль, корчів, гострих каменів, водоростей і мулу дном.

Обстеження місця купання проводиться дорослими, які вміють добре плавати і пірнати.

Відповідальність за безпеку дітей під час купання покладається на батьків.

Пам'ятайте, щоб літній відпочинок біля води з дітьми залишив лише приємні спогади, слід не забувати про безпеку та бути уважними.