Цікава екскурсія для вихованців дитячих будинків сімейного типу

Дата: 24.06.2021 16:54

Продовжуємо добру традицію дарувати маленькі свята нашим дітям!

Напередодні Дня Конституції України працівниками служби у справах дітей та сім’ї, відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради спільно з відділом ювенальної превенції УПД ГУНП у Харківській області  організовано відвідування дітьми з дитячих будинків сімейного типу громади пізнавальної екскурсії до «Фельдман Екопарку».

Вихованці побачили багато різноманітних тварин, мали змогу погодувати й погладити кроленят і віслюків у контактній зоні, поспілкуватись з кінологами та їх вихованцями, покататися в кареті, а наприкінці скуштувати охолоджені напої з солодощами. Особливий захват у дітей викликав виступ місцевих «акторів» - папуг, мавп, коней, орлів та інших.

Цікаві враження та щирі дитячі посмішки – це головний здобуток сьогоднішнього дня!