Вітаємо з ювілеєм Крамську Тетяну Григорівну

Дата: 01.07.2021 10:00

Вітаємо з ювілеєм Крамську Тетяну Григорівну, начальника відділу соціального захисту населення Пісочинської селищної ради!
Шановна Тетяно Григорівна! У цей прекрасний святковий день прийміть наші щирі привітання та побажання здійснення всіх заповітних мрій та сподівань!
Ваш професіоналізм, працелюбність, відповідальність, врівноваженість і тактовність, уважне та турботливе ставлення до оточуючих - взірець для наслідування!
Нехай здоров'я завжди буде міцним, настрій - бадьорим, енергія - невичерпною, творче натхнення дарує нові ідеї і плани!
Зичимо щастя та родинного благополуччя, вірних людей у оточенні, тепла та затишку в сімейному колі, любові, радості, достатку.
З ювілеєм!