Привітання з Днем народження Коломієць О.П., спеціаліста 2 категорії відділу соціального захісту населення Пісочинської селищної ради

Дата: 04.07.2021 08:05

Вітаємо з Днем народження Коломієць Оксану Павлівну, спеціаліста 2 категорії відділу соціального захісту населення Пісочинської селищної ради!

Шановна Оксано Павлівно, у цей радісний святковий день прийміть наші привітання та побажання здійснення всіх заповітних мрій, невичерпного творчого натхнення, міцного здоров’я та родинного благополуччя! Хай тепло й затишок у сімейному колі наповнюють Ваше серце щастям, підтримка колег сприятиме новим професійним успіхам, всі плани успішно втілюються у життя! Зичимо Вам завжди відчувати всю красу оточуючого світу, радіти цікавим зустрічам, насолоджуватися новими яскравими враженнями!