Відбувся 8-й тур Чемпіонату Харківського району з футболу

Дата: 05.07.2021 15:02

4 липня відбувся 8-й тур Чемпіонату Харківського району з футболу. Команди Пісочинської громади грали на домашніх полях.

Так, "Пісочинець" приймав діючих чемпіонів Харківського району - ФК "Березівка". Глядачі та вболівальники цих команд спостерігали справжній двобій професійного рівня. Граючи в меншості, "Пісочинець" вів у рахунку. Лише на останніх хвилинах матчу ФК "Березівка" вирівняли рахунок - 2:2. Таким чином, лідер конференції "Південь" вперше втратив очки в чемпіонаті.

"Надія" приймала гостей із Селекційного "Маяк 1959". Перша половина зустрічі закінчилась із рахунком 1:0 на користь господарів. "Надія" заробила право на пенальті та влучно його реалізувала. У другому таймі не пощастило нашим хлопцям: видалили гравця "Надії" і після цього отримали два голи в свої ворота. Підсумковий рахунок - 1:2.

Коротичанський "Промінь" у цей день приймав "Колос" із Бабаїв. Матч закінчився перемогою коротичан - 1:0.

11 липня черговий 9-й тур Чемпіонату Харківського району ознаменується матчем лідерів конференції "Південь": ФК "Березівка" на своєму полі приймає "Авангард" з міста Мерефа. У двох лідерів зараз по 22 очки і це обіцяє для вболівальників дуже цікаву і захоплюючу гру на чудовому Березівському стадіоні. Інша цікава гра чекатиме глядачів на стадіоні в Пісочині, де місцевий "Пісочинець" прийматиме іншу команду громади - "Промінь" з селища Коротич. Бабаївський "Колос" приймає у себе команду "Надія" Пісочин. Неділя обіцяє бути цікавою та насиченою боротьбою наших футболістів.

Так тримати! Бажаємо нових перемог #команди_нашої_громади!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису