Візит до поліцейської станції громади Пісочинського селищного голови Олега Чернобая та заступника начальника ХРУП 1 ГУНП у Харківській області полковника поліції Володимира Хлєбнікова

Дата: 09.07.2021 14:34

9 липня  Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із заступником начальника ХРУП 1 ГУНП у Харківській області полковником поліції Володимиром Хлєбніковим з робочим візитом відвідали поліцейську станцію Пісочинської громади та знайомилися з роботою офіцерів. Професіоналізм і оперативність поліцейських офіцерів гідні уваги та поваги мешканців!

З нагоди професійного свята подарували офіцерам громади невеличкий подарунок- кондиціонер. Відтепер офіцери громади матимуть змогу відпочити у перервах між чергуваннями у більш комфортних умовах.

Від імені мешканців громади висловлюю подяку за сумлінну службу та бажаю нових професійних успіхів!

Фото без описуФото без опису