Отримай можливість стати управителем багатоквартирних будинків!

Дата: 15.07.2021 11:29

Запрошуємо доєднатися до спільного німецько-українського проєкту, з метою отримати знання і практичні навички у сфері управління багатоквартирним будинком.

Проєктом пропонується професійно-технічне навчання управителів багатоквартирних будинків і «хаус майстрів». Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності осіб з числа ВПО, а також інших незахищених груп на ринку праці та розрахований на осіб віком до 40 років. Навчання буде проходити протягом 3 днів у вересні (офлайн) та розраховане на поліпшення управлінських, комунікативних, технічних навичок у галузі управління житловою нерухомістю.

Контакти для запису до навчальної групи: 099 929 11 64 Юлія Самойлова, e-mail: spriyarmya-fond@ukr.net