Оприлюднено список осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області»

Дата: 20.07.2021 13:54

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради оприлюднює список осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області» (місце знаходження закладу освіти: 62418, Харківська обл., Харківський район, смт Пісочин, вул. Технологічна, 4А)

До конкурсного відбору допущено ВОЛОБУЄВУ Галину Миколаївну.

Дата та місце проведення конкурсного відбору: 18.08.2021 об 11:00 годині у приміщенні актової зали Пісочинської селищної ради (за адресою: 62416, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, пров.Транспортний, 2).

Фото без описуФото без описуФото без опису