Розпочав роботи першій у районі Центр вакцинації проти COVID-19

Дата: 23.07.2021 10:37

22 липня в Пісочині розпочав роботу перший у Харківському районі Центр вакцинації проти COVID-19.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із головою Харківської районної державної адміністрації Юрієм Раїною завітали  до Центру та ознайомилися з його роботою.

Вже на 15:00, до початку роботи центру, в Центрі зібралось понад 50 жителів Пісочина.

У першій день роботи вакцинацію проводили 2 бригади  медиків: 2 лікаря та 4 медичні сестри.  Надалі планується збільшити кількість бригад, адже  лише за один день працівниками КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району»  провакциновано 182 мешканця громади.

Нагадуємо, що вакцинація здійснюється БЕЗКОШТОВНО особам  віком від 18 років.

Обов’язково необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код і мобільний телефон.

Графік роботи Центру:

* робочі дні - з 15:00 до 19:00;

* вихідні - з 9:00 до 15:00.

Адреса: селище Пісочин, мікрорайон "Мобіль",  КЗ «ФОК «Мобіль» вулиця Соснова, 1б.

Реєструйтеся на вакцинацію за телефоном 099-42-32-181 або на офіційному сайті КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району»:

ЦПМД ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ЦПМД №2 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"