Привітання з Днем народження Дадикіної Б.П., соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 27.07.2021 06:03

Вітаємо з Днем народження Дадикіну Броніславу Павлівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Броніславо Павлівно! Прийміть наші щирі побажання щастя та благополуччя, міцного здоров`я та невичерпної наснаги у всіх Ваших починаннях! Дякуємо Вам за турботу про підопічних і небайдужість! Зичимо Вам щастя, любові й здійснення всіх заповітних мрій, прихильності долі й вірних людей в оточенні! Хай всі мрії здійснюються!