Пісочинській громаді надано субвенцію для проведення капітального ремонту мультифункціонального спортивного майданчика

Дата: 28.07.2021 11:42

Юному поколінню – нові можливості для занять спортом!

21 липня Урядом затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Пісочинській громаді надано субвенцію 1 млн 200 тис. грн для проведення капітального ремонту мультифункціонального спортивного майданчика біля багатоквартирного будинку № 6 по вул. Квартальній в смт Пісочин.

Дякуємо народному депутату Євгену Пивоварову за підтримку! В цьому році із субвенції народного депутата України для нашої громади виділено:

- капітальний ремонт спортивної зали в КЗ «Коротичанський ліцей»- 2 млн 963 тис грн.;

- капітальний ремонт дитячого майданчику біля Пісочинського палацу культури - 1 млн 750 тис. грн.;

- розробка проекту на капітальний ремонт мультифункціонального майданчику біля КЗ «Коротичанський ліцей» - 49,900 тис. грн.;

- розробка проекту на капітальний ремонт мультифункціонального майданчику біля буд. 6 по вул. Квартальній - 49,900 тис. грн.

Розвиток спорту та пропаганда здорового способу життя – запорука успішного майбутнього Пісочинської громади!

Фото без описуФото без опису