Привітання з ювілеєм Штоди Віри Михайлівни, Почесного громадянина Березівки, директора КЗ "Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

Дата: 04.08.2021 06:01

Вітаємо з ювілеєм Штоду Віру Михайлівну, Почесного громадянина Березівки, директора Комунального закладу «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»!

Шановна Віро Михайлівно! Прийміть наші найщиріші привітання та побажання міцного здоров’я, бадьорого настрою й невичерпної наснаги у всіх справах і починаннях! Нехай у Вашій прекрасній родині панують любов, взаєморозуміння та добробут, життя буде сповнене щастям і радістю, натхнення дарує нові ідеї і плани! Ваша самовідданість благородному покликанню, професіоналізм, безмежна любов до громади та щира турбота про її мешканців – взірець для загального наслідування! Нехай успіхи та перемоги учнів завжди сповнюють Ваше золоте серце гордістю! Лише приємних подій і радісних хвилювань!

З ювілеєм!