Привітання з ювілеєм Співак Д.В., депутата Пісочинської селищної ради, директора ТОВ «Мобількомунсервіс»

Дата: 09.08.2021 06:57

Вітаємо з ювілеєм Співак Діну Валентинівну, депутата Пісочинської селищної ради, директора ТОВ «Мобількомунсервіс»!

Шановна Діно Валентинівно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання доброго здоров`я та оптимізму, натхнення й наснаги на втілення всіх планів, злагодженої роботи колективу, тепла та затишку у сімейному колі! Нехай Ваше життя завжди буде сповнено любові, краси, гармонії та яскравих позитивних вражень. Бажаємо благополуччя у всіх сферах Вашого життя, підтримки вірних друзів і однодумців, успішного втілення всіх задумів. Нехай нові досягнення у професійній діяльності сприяють процвітанню нашої громади!

З ювілеєм!