Привітання з Днем народження Забегайло О.С., заступника генерального директора КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району»

Дата: 11.08.2021 07:23

Вітаємо з Днем народження Забегайло Оксану Сергіївну, заступника генерального директора КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району»!

Шановна Оксано Сергіївно, від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я та невичерпної енергії у всіх справах і починаннях! Хай близькі завжди дарують свою любов і підтримку, творче натхнення сприяє підкоренню всіх життєвих вершин, нові перемоги колективу сповнюють серце гордістю! Бажаємо лише приємних хвилювань і радісних подій! Щастя, родинного благополуччя, достатку та успішного втілення всіх задумів! Хай всі мрії стають реальністю!