Привітання з Днем народження Ковриги О.Т., соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 14.08.2021 07:44

Вітаємо з Днем народження Ковригу Ольгу Теодорівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Ольго Теодорівно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я, щастя, добробуту!  Дякуємо за Вашу нелегку працю, яку ви виконуєте з любов’ю та самовідданістю, за щиру турботу про своїх підопічних! Бажаємо Вам і Вашим близьким щедрої долі, невичерпної наснаги у всіх справах, злагоди та благополуччя в родині, підтримки близьких і вірних друзів!