Вітаємо зі святом Преображення Господнього!

Дата: 19.08.2021 09:52

Шановна Пісочинська громадо! Вітаємо Вас зі святом Преображення Господнього (Яблуневим Спасом)!

За старовинним звичаєм у цей день ми освячуємо яблука, виноград та інші фрукти, а також мед – це символізує подяку людей Богові за отримані дари природи.

У це світле свято бажаємо миру і злагоди кожній родині, міцного здоров`я, добра та достатку, любові, щастя, душевної рівноваги й успіхів у всіх починаннях! Хай серця наповнюються Божою благодаттю, збуваються найзаповітніші мрії, а негаразди обходять стороною!

І нехай вже відчувається легкий подих осені, але днем ще так яскраво світить сонце, так духмяно пахнуть трави та квіти й на дворі ще справжнє літо!

Зі святом!