Увага! Важлива інформація!

Дата: 20.08.2021 15:32

Шановні мешканці,  Пісочинська селищна рада нагадує Вам про необходимость дотримання заходів особистої  безпеки під час проведення масових заходів. Наближаються вихідні та святкові дні – час спілкування та відпочинку.
На жаль, за останній період у крані спостерігається стрімкий зріст  кількості захворівших на COVID-19. Так, за даними МОЗ України  станом на 20 серпня 2021 року зафіксовано 1 600 нових випадків COVID-19.  Зокрема, захворіли 112 дітей та 46 медпрацівників.
Шановні мешканці, не ризикуйте своїм життям! Неухильно дотримуйтеся карантинних вимог, використовуйте засоби індивідуального захисту та уникайте скупчення людей.  Якщо відчуваєте себе недобре – своєчасно звертайтеся до сімейного лікаря.
Гарного всім здоров`я! Бережіть себе!