Привітання з ювілеєм Сіренка Петра Вікторовича, водія місцевої пожежної команди Пісочинської селищної ради!

Дата: 22.08.2021 06:46

Вітаємо з ювілеєм Сіренка Петра Вікторовича, водія місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради!

Шановний Петре Вікторовичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорого настрою! Дякуємо Вам за Вашу нелегку благородну справу, професіоналізм і відповідальність!  Нехай у Вашій родинній оселі завжди панують любов, злагода та добробут, а вірні друзі дарують свою підтримку!  Зичимо Вам невичерпної наснаги у всіх починаннях та успішного втілення планів, нових досягнень у професійній сфері, радісних емоцій і приємних подій щодня!

З ювілеєм!