Пісочинська команда – фіналіст зі спортивного орієнтування!

Дата: 23.08.2021 11:33

Напередодні Дня Незалежності України, за сприяння служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради, відділу ювенальної превенції УПД ГУНП у Харківській області та ХОО ФСТ «Динамо», вихованці дитячого будинку сімейного типу Пісочинської ОТГ прийняли участь у відбірних змаганнях «Кубку ХОО ФСТ «Динамо» України зі спортивного орієнтування.

На початку турніру з привітальними словами виступили заступник голови ХОО ФСТ «Динамо» та представник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Харківській області.

Відкрила змагання головний суддя - Пустова Наталія, неодноразовий призер міжнародних змагань зі спортивного орієнтування. Участь в турнірі взяли 27 дитячих команд з числа дітей, які перебувають у конфлікті із законом, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах та дітей, батьки яких є учасниками бойових дій або загинули в зоні проведення АТО, ООС.

За результатами змагань дві команди дітей, представників Пісочинської ОТГ вийшли у фінал, який відбудеться наприкінці вересня.

На завершення спортивного свята діти висловили бажання про участь у майбутніх турнірах.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису