Привітання з Днем народження Бойка В.П., водія місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради

Дата: 26.08.2021 06:51

Вітаємо з Днем народження Бойка Віктора Павловича, водія місцевої пожежної команди (МПК-1) Пісочинської селищної ради!

Шановний Вікторе Павловичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та успіху у всіх починаннях!  Нехай у Вашій родині завжди панують любов і злагода, спілкування з друзями дарує радість, професійні успіхи сприяють добробуту нашої громади. Дякуємо за Вашу нелегку благородну працю, відповідальність і самовідданість! Зичимо Вам невичерпного оптимізму, лише приємних подій і радісних хвилювань! Хай всі сподівання здійснюються!