Привітання з Днем народження Котляр Н.В., діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради

Дата: 26.08.2021 06:53

Щиро вітаємо з Днем народження Котляр Наталію Валеріївну, діловода загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна Наталіє Валеріївно! Від щирого серця зичимо Вам всеохоплюючого відчуття щастя, родинного благополуччя, міцного здоров`я, творчого натхнення!  Нехай всі Ваші мрії збуваються, а удача супутствує у всіх починаннях!  Бажаємо гармонії у серці та й на душі, нових яскравих вражень, цікавих подорожей, підкорення всіх вершин і наснаги на нові звершення! Хай у сімейному колі панують любов і взаєморозуміння, достаток і стабільність, життя дарує лише приємні події, а щедра доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших близьких!