Вітаємо з присвоєнням звання!

Дата: 26.08.2021 10:03

24 серпня, у 30-у річницю незалежності України,  Указом Президента України №433/2021 спеціальне звання генерал-майора служби цивільного захисту присвоєне ВОЛОБУЄВУ Олександру Васильовичу, начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Шановний Олександре Васильовичу! Прийміть наші щирі вітання та побажання подальшого кар’єрного зросту, міцності духу й наснаги для здійснення всіх планів і задумів.

Присвоєння звання – це визнання досвіду та професіоналізму, вірності своєму обов’язку, наполегливості в досягненні поставленої мети!

Бажаємо Вам мирного неба над головою, міцного здоров'я, сімейного щастя, добробуту, удачі та нових звершень у благородній справі служіння українському народу!