Привітання з Днем народження Образцової Л.М., Почесного громадянина селища Коротич, депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 28.08.2021 06:58

Вітаємо з Днем народження Образцову Людмилу Михайлівну, Почесного громадянина селища Коротич, депутата Пісочинської селищної ради!

Шановна Людмило Михайлівно! Прийміть наші щиросердні побажання щастя, доброго здоров`я, успіху та удачі у всіх справах і починаннях! Нехай у сімейному колі  панують любов, злагода та добробут,  спілкування з вірними друзями дарує радість, нові досягнення сповнюють серце гордістю! Невичерпної наснаги та оптимізму, підтримки близьких, натхнення на нові ідеї та здійснення всіх сподівань!