Привітання з ювілеєм Солодовнікової А.М., Почесного громадянина Коротича

Дата: 31.08.2021 06:40

Вітаємо з ювілеєм Солодовнікову Аллу Миколаївну, Почесного громадянина Коротича!

Натхненна людина, видатний педагог і талановита поетеса, Алла Миколаївна присвятила своє життя благородному покликанню! Учитель Коротичанської школи, викладач філологічного факультету Харківського державного педагогічного інституту ім. Г.С. Сковороди, вчитель школи №114 м. Харкова – трудова біографія Алли Миколаївни вражає! З дитинства вона писала вірші, сповнені любов’ю до рідного краю, є автором слів до Гімну Коротича.

Вельмишановна Алло Миколаївно! Від щирого серця зичимо Вам здоров`я, оптимізму та наснаги, творчого натхнення й бадьорого настрою! Хай у родині завжди панують злагода та добробут, у душі живе гармонія, життя дарує лише приємні події і радісні хвилювання!