Привітання з Днем знань

Дата: 01.09.2021 06:54

Дорогі школярі, шановні батьки, вельмишановні освітяни! Щиро  вітаємо  вас з Днем знань!

1 вересня — це початок нового навчального року. Але це також початок нового, неймовірно цікавого періоду для наших першокласників, вирішальний етап у житті випускників!

Шкільні роки –  незабутня пора для кожного з нас. Вчителі та однокласники, рідна школа назавжди залишаються у  серцях!

Наша гордість, наші випускники! Бажаємо вам зробити вдалий  вибір майбутньої професії та успішно здати всі тести й екзамени!

Шановні батьки, бабусі й дідусі, нехай ваші діти завжди радують вас своїми успіхами!

Висловлюємо щирі слова вдячності освітянам громади! Ви – взірець для своїх учнів! Ваш професіоналізм, терпіння, відповідальність — запорука успішного навчання наших дітей! Нехай попереду у вас будуть лише перемоги! Творчого вам натхнення та невичерпної наснаги!

Зі святом, з Днем знань!