У Пісочинській громаді відбувся конкурс "Міс Пісочин-2021"

Дата: 06.09.2021 15:34

04 вересня Пісочинська громада відсвяткувала 357-у річницю з дня заснування селища Пісочин.

За доброю традицією у цей день серед прекрасних юних представниць Пісочина був проведений конкурс «Міс Пісочин-2021», засновником якого є Пісочинська селищна рада.

У конкурсі взяли участь вісім чарівних дівчат, які вразили глядачів своїми творчими та інтелектуальними здібностями.

До складу поважного журі увійшли:

1. Президент Харківського обласного фонду «Щасливий дім» - Яна Заєць.

3. Директор Харківської обласної Малої академії наук Харківської обласної ради  - Вікторія Луніна.

4. Депутат Пісочинської селищної ради - Діна Співак.

5. Депутат Пісочинської селищної ради - Андрій Валяєв.

6. Депутат Пісочинської селищної ради  - Армен Алексанян.

5. Громадська діячка - Лілія Колодій.

7. Міс Пісочин 2019 року - Аліна Кузьменко.

8. Штурман Харківського аероклубу, льотчик-інструктор Льотної школи Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової на ХАЗ-30 - Єгор Грисю.

Спонсорами та  партнерами конкурсу «Міс Пісочин» виступили:

- Пісочинська  селищна рада;

- Харківська бісквітна фабрика;

- Харківський обласний благодійний фонд «Щасливий дім»;

- член виконавчого комітету Пісочинської селищної ради Валерій Міщаненко;

- депутати селищної ради Діна Співак, Андрій Валяєв,  Олексій Савельєв, Армен Алексанян;

- студія танцю на пілоні «Astin»;

- спортивний клуб «РЕКОРД-Пісочин»;

- торгівельно-розважальний центр «Французький  бульвар»;

- Харківський аероклуб імені В.С. Гризодубової;

- взажист і стиліст Катерина Ємець.

- фотограф Діана Конгхтхавонг.

- BENGARD- HANDMADE - прикраси ручної роботи.

- вокальна студія «Voice for you».

Талановиті, харизматичні та самобутні, наші дівчата були неперевершені!

Вітаємо Анну Борисенко -  Міс Пісочин-2021!

Першою віце-міс стала Владислава Сольська, а другою віце-міс - Анастасія Рєчкіна.

У номінації «Грація» кращою визнано Крістіну Дерев`яго, а в номінації «Харизма» - Анастасію Толкачову.

Найелегантнішою визнано Владлену Семененко, найніжнішою – Тетяну Чемеренко, найблискучішою – Владиславу Сольську. Міс Артистичність – Анна Борисенко, Міс Посмішка – Таміла Куракіна, Міс Чарівність – Анастасія Рєчкіна.

Всі учасниці отримали в якості подарунку казкові букети квітів і карти на 2000 грн у магазині  косметики і парфумерії «BROCARD» від Пісочинського селищної ради. Переможниця отримала відповідну карти на 3000 грн.

Також кожна чарівна учасниця отримала солодкий подарунок від Харківської бісквітної фабрики, абонемент до тренажерної зали Комунального закладу «ФОК «Мобіль», засоби для догляду за волоссям від  Валерія Міщаненка, пам'ятний подарунок  - кільцеву лампу від Харківського обласного благодійного фонду «Щасливий дім», сертифікати на 500 грн на покупки у "Саlzedonia" та "H&M" від депутатів Діни Співак і Андрія Валяєва, м'які іграшки від Армена Алексаняна, сертифікати  на макіяж від Катерини Ємець з 15% знижкою, прикраси ручної роботи BENGARD-HANDMADE, абонементи на безкоштовний урок вокалу від «Voice for you», сертифікати на фотосесію від Діани Конгхтхавонг з 30 % знижкою, квитки на каток і роллердром від торгівельно-розважального центру «Французький бульвар».

Міс Пісочин-2021 Анна Борисенко отримала у якості подарунку фотосесію від Діани Конгхтхавонг, макіяж і зачіску від Катерини Ємець, парашутний  стрибок від Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової, абонемент на 3 місяці безлімітних занять у спортивному клубі «Рекорд», абонемент в студію танцю "Astin".

Перша віце-міс конкурсу – Владислава Сольська подаровано політ на літаку від Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової, абонемент  на 12 занять у спортивному клубі «Рекорд», абонементи в студію танцю "Astin".

Друга віце-міс - Анастасія Рєчкіна отримала від клубу «Рекорд» абонемент на 8 занять.

Вітаємо наших прекрасних дівчат, які є гордістю нашої громади! Бажаємо їм щасливого та успішного життя, сповненого яскравих фарб і незабутніх вражень! Хай всі їх мрії збудуться й всі плани благополучно втілюються!

Дякуємо спонсорам і партнерам конкурсу за сприяння та підтримку!

ФОТОАЛЬБОМ