СПОРТИВНЕ СВЯТО ДО ДНЯ ПІСОЧИНА

Дата: 06.09.2021 11:43

За доброю традицією нашої громади святкові заходи до Дня селища Пісочин розпочались турніром з міні-футболу пам'яті видатного спортивного діяча П.П. Надєїна.

У Комунальному закладі "ФОК "Мобіль" зустрілися 5 дитячих команд громади: 2 команди 2008 та 2010 ррн із Березівки, команда Коротичанського ліцею, 2 команди Пісочина – «Надія 1» та «Надія 2».

Перед початком спортивного свята спортсменів і вболівальників привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, який побажав командам перемоги та нових досягнень.

Своїми спогадами щодо спортивного життя Пісочина з присутніми поділився ветеран футбольної команди селища, Почесний громадянин Пісочина Анатолій Кузьмін.

За результатами проведених матчів переможцем стала команда «Надія 2». Друге місце турніру посіла команда Коротичанського ліцею, а на третьому місце – Березівка 8.

Переможець отримав Кубок, всім призерам вручено медалі та дипломи від Пісочинської селищної ради. Всі учасники турніру отримали смачні солодкі подарунки.

Пам`ятними статуетками відзначені кращі гравці турніру:

- воротар Книшенко Денис (Коротичанський ліцей);

- гравець Борисов Микита (Березівка);

- нападник Коробко Кирило (Пісочин).

За особистий вклад у розвиток спорту громади, з нагоди 357-ї річниці Пісочина Олег Чернобай вручив пам`ятні знаки ветеранам футбольної команди Кобченку В.М., Кузьміну А.В., Воскобойнику В.М.

Спортивне свято вдалося на славу! Вітаємо команди та бажаємо нових перемог!