Талановиті мешканці Пісочинської громади. Новікова Галина Михайлівна

Дата: 07.09.2021 15:15

Сьогодні ми хочемо розповісти Вам про натхнену мешканку Пісочина, добру чарівницю Галину Михайлівну Новікову.

Коли у серці живе безмежна любов до рідного краю, а Бог щедро наділив доброю душею та невтомними, працьовитими руками – народжується диво!

Саме вона є автором дивовижних клумб по вулиці Парковій у селищі Пісочин та у селищі Рай-Оленівка. Квітучою весною, спекотним літом, або восени, коли так не вистачає яскравих фарб, вони милують око та дарують справжнє естетичне насолодження, адже створені з великою любов`ю!

Шановна Галино Михайлівно, дякуємо за Вашу небайдужість і Вашу працю, за радість, яку Ви даруєте нам своїми чарівними острівками природи!

Реальна любов і турбота завжди знаходять своє відображення у справах!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису