Привітання з Днем народження Яцушкевича І.П., депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 09.09.2021 06:31

Вітаємо з Днем народження Яцушкевича Ігоря Павловича, депутата Пісочинської селищної ради!

Шановний Ігорю Павловичу, прийміть наші щирі привітання та побажання міцного здоров`я, невичерпного оптимізму, творчого натхнення на нові ідеї та наснаги на підкорення всіх життєвих вершин!  Хай у Вашій прекрасній родині пануватимуть любов, взаєморозуміння та добробут, дні будуть сповнені радості та позитиву, всі починання успішно втілюються у життя!  Дякуємо за Вашу небайдужість і прагнення змінити реальність на краще! Зичимо Вам вірних людей у оточенні, щедрої долі та незрадливої удачі! Нехай цікаві подорожі та вражаючі спогади розмальовують життя яскравими фарбами!