Розвиток волонтерського руху в Пісочинській громаді

Дата: 09.09.2021 16:08

9 вересня у школі волонтера в рамках проєкту "Розвиток волонтерського руху в Пісочинській ромаді" пройшло перше практичне заняття по роботі з електроінструментами, а саме з тримером та електропилою.

Інструктор навчав волонтерів безпечній роботі з обладнанням. Спочатку проводився інструктаж, потім збірка інструменту, потім навчання та робота одночасно.

Навчання відбулося у формі виїзду на територію домоволодіння. Допомагали сім'ї одиноких людей, що потребують допомоги. За результатами навчання волонтери навчилися не лише косити та пиляти, але і допомогли в роботі на подвір'ї.

Проєкт реалізується Пісочинською селищною радою та ГО «АСТЕРІКС» за підтримки Програми «U-lead з Європою».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису