Пісочинська селищна об'єднана територіальна громада

Забезпечуємо якісне, безпечне та здорове харчування у закладах освіти - дбаємо про майбутнє громади!

Дата: 14.09.2021 11:57

Організація харчування дітей у закладах освіти належить до пріоритетних завдань місцевої влади.

У садочках і школах громади створюються всі умови для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів та вихованців раціональним і якісним харчуванням відповідно до віку і стану здоров`я дитини.

За рахунок Пісочинської селищної ради у 1-4 класах закладів загальної середньої освіти здійснюється забезпечення безоплатним гарячим харчуванням на суму 28 грн на день на одну дитину.

В закладах дошкільної освіти за рахунок селищної ради сплачується 40% від вартості харчування, а за рахунок батьківських коштів - 60 %. Загальна вартість харчування у групах раннього віку ЗДО становить 37 грн, в дошкільних групах – 45 грн на день на одну дитину.