Новини медичної сфери громади

Дата: 16.09.2021 11:44

15 вересня у конференц-залі Південної міської ради відбулась лекція лікаря-мамолога в рамках реалізації спільного проєкту «Співпраця громад для створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкозахворювань у жінок», що став переможцем обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Лекцію проводилася з метою підвищити рівень поінформованості населення про фактори ризику виникнення злоякісних новоутворень, необхідність проходження  профілактичних медичних оглядів та важливості турботи про власне здоров’я.

Наразі мамографічне обладнання вже установлено в Центрі первинної медичної допомоги №2, що розташований за адресою пров. Транспортний, 4. За електронним направленням від сімейного лікаря кожна жінка має можливіть пройти обстеження безкоштовно. 17 вересня о 16:00 год. запрошуємо жителів Пісочинської громади на лекцію лікаря-мамолога, що пройде в приміщенні Пісочинської селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису