Вітаємо з ювілеєм Чалого Анатолія Івановича, почесного ветерана органів внутрішніх справ

Дата: 16.09.2021 13:34

Сьогодні відзначає своє 85-річчя Чалий Анатолій Іванович, шанований мешканець нашої громади, почесний ветеран органів внутрішніх справ.

Вельмишановний Анатолію Івановичу! Прийміть наші щирі привітання та побажання доброго здоров`я та щасливого довголіття, родинного благополуччя, наснаги та бадьорого настрою! Зичимо злагоди та достатку Вашій родині, хай доля завжди буде щедрою до Вас і Ваших рідних! Ваша небайдужість і щира турбота про добробут громади – взірець для наслідування! Бажаємо щастя, приємних подій і радісних хвилювань щодня!

З ювілеєм!