Урочистий захід до Дня працівника лісу

Дата: 17.09.2021 15:26

17 вересня, напередодні професійного свята, у Пісочинському палаці культури та мистецтв вітали працівників лісової галузі Харківського району.

На заході були присутні почесні гості: голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Іванович Раїна, заступник голови Харківської районної ради Олег Владиславович Хорошко, Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай, Височанський селищний голова Олександр Васильович Мороз

За особистий внесок під час виконання виробничих завдань, соціально-економічний розвиток Державного підприємства «Жовтневе лісове господарство» та з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу кращих працівників галузі району нагороджено почесними грамотами та подяками.

Яскраві виступи артистів Палацу підкреслили святкову атмосферу цього гарного дня.

Працівники лісу піклуються про лісові багатства нашої країни, бережуть лісові масиви від пожеж, незаконної вирубки та стихійних сміттєзвалищ. Шановні працівники лісу! Дякуємо за вашу нелегку працю! Щиро бажаємо вам міцного здоров`я, благополуччя у родинах, наснаги у всіх справах і починаннях! Хай всі ваші сподівання збудуться!