До уваги отримувачів субсидій!

Дата: 20.09.2021 16:00

Відділ соціального захисту населення Пісочинської селищної ради нагадує про можливість переоформлення субсидії на житлово-комунальні послуги за період з 1 травня 2021 року, якщо до кінця вересня 2021 року буде звернення з відповідною заявою.

Подати заяви можуть сім’ї, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років та яким житлова субсидія:

- надавалася у грошовій безготівковій формі;

- була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

- була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Для уточнення інформації щодо необхідності подання заяви та декларації для переоформлення субсидії з 1 травня 2021 року (згідно списків від районного управління соціального захисту населення) просимо звертатись за наступними телефонами та адресами:

- 742-73-61 сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2 ( Пісочинська селищна рада)

- 742-49-45 сел. Коротич, вул. Центральна, 47 ( Коротичанський старостинський округ)

- 746-62-32 сел. Березівка, вул. Слобожанська, 21 (Березівський старостинський округ).