Інформує генеральний директор КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району" Любов Володимирівна Канцедал

Дата: 20.09.2021 16:57

Шановні мешканці!

Звертаю Вашу увагу на те, що в Пісочинській громаді реалізується проєкт-переможець обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє», спрямований на створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкозахворювань у жінок.

В рамках проєкту завдяки співфінансуванню Харківської обласної і Пісочинської селищної ради придбано мамографічне обладнання, яке наразі встановлено у приміщенні КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району» по по пров. Транспортному, 4 у селищі Пісочин. За електронним направленням від сімейного лікаря кожна жінка має можливість безкоштовно пройти відповідне обстеження.

Для підвищення поінформованості жінок проводимо лекції лікаря-мамолога щодо факторів ризику виникнення злоякісних новоутворень та необхідність проходження профілактичних медичних оглядів, на яку завітали жінки громади. Так, 15 вересня у рамках договору про співпрацю лекція проведена у конференц-залі Південної міської ради, а 17 вересня – у приміщенні Пісочинської селищної ради.

Дорогі жінки, дбайте про своє здоров`я - своєчасно звертайтеся до лікаря! В свою чергу керівництво селищної ради та Центру первинної медичної допомоги створює всі умови для надання якісної медичної допомоги жителям громади.

З повагою,

Любов КАНЦЕДАЛ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису