Привітання з Днем народження Сасіної О.О., директора КЗ "Пісочинський ліцей "Джерело", депутата Харківської районної ради, Почесного громадянина Пісочина

Дата: 25.09.2021 06:49

Вітаємо з Днем народження Сасіну Оксану Олександрівну, директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Джерело», депутата Харківської районної ради, Почесного громадянина Пісочина!

Шановна Оксано Олександрівно! У цей святковий радісний день прийміть наші щирі побажання міцного здоров`я, щастя, родинного благополуччя, невичерпної енергії, гармонії у серці й на душі!  Хай злагоджена праця колективу сприятиме новим звершенням у професії, сповнює серце гордістю та дарує натхнення на нові ідеї!  Зичимо любові й взаєморозуміння у сімейному колі, вірних людей у оточенні, лише приємних подій, цікавих подорожей і яскравих вражень від життя! Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини!